06.06.2023

Gala boksu Suzuki Boxing Night atrakcją obchodów 100-lecia Polskiego Związku Bokserskiego

9 i 10 czerwca na Targach Kielce, w trakcie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego, odbędą się II Międzynarodowe Targi Branży Bokserskiej oraz III Forum Boksu. 9 czerwca (piątek) największą atrakcją będzie 22. edycja gali bokserskiej Suzuki Boxing Night, która zacznie się o godz. 19.15. Wszystkie wydarzenia zorganizowano w ramach obchodów 100-lecia Związku Bokserskiego.

Podczas targów będzie można spotkać mistrzów boksu, a jednym z honorowych gości będzie Marian Kasprzyk, brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Rzymie (1960) oraz mistrz olimpijski z Tokio (1964). Swoją obecność zapowiedzieli także inni gwiazdorzy ringu, m.in. Tomasz Adamek, Mariusz Wach, Krzysztof Głowacki, Dariusz Michalczewski, Krzysztof Włodarczyk „Diablo”, Krzysztof Głowacki czy Jerzy Rybicki. Zaplanowano także meeting „Kwadrans z mistrzem”, seminarium poświęcone historii polskiego boksu oraz walkę towarzyską pięściarzy na wózkach inwalidzkich. Pierwszy dzień targów zakończy Gala Suzuki Boxing Night, podczas której w walkach olimpijskich zmierzą się polscy reprezentanci z zawodnikami m.in. z Mołdawii i Armenii. Zapraszamy także na 4-rundową walkę zawodową Daniela "Jonasza" Adamca z Ukraińcem Bashevem. Bilety na Galę SBN będzie można kupić podczas targów w cenie 30 zł. Zapraszamy także do oglądania transmisji telewizyjnej w TVP Sport od godz. 19.15.

W sobotę, 10 czerwca, w ramach targów odbędzie się drugi „Kwadrans z Mistrzem”, spotkanie z olimpijczykami, mecz bokserski Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów, pokaz wyszkolenia żołnierzy z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego oraz przelot samolotów wojskowych. Zaplanowano również bicie rekordu Polski w zbiorowym treningu bokserskim.

Suzuki – Mecenas polskiego boksu, Sponsor Główny PZB oraz organizator gal bokserskich Suzuki Boxing Night, na stoisku w trakcie targów będzie eksponować odzież z lifestyle’owej kolekcji Suzuki Boxing. Z okazji obchodów 100-lecia przygotowano specjalne promocyjne ceny ubrań.

Wspólnie z PZB zapraszamy na wielkie święto boksu!

21.09.2023

Specjalna edycja SUV-a Suzuki na 35-lecie modelu Vitara

Suzuki Motor Poland do oferty krajowych salonów wprowadza nowe samochody ze specjalnej odmiany Vitara 35th Anniversary Special Edition.

Dowiedz się więcej
18.09.2023

Na gali Suzuki Boxing Night w Kolnie Polacy pokonali liderów Bundesligi 18:2

Ostatnia gala boksu Suzuki Boxing Night w Kolnie była okazją do konfrontacji kadry polskich pięściarek i pięściarzy z liderem bokserskiej Bundesligi, klubem BC Traktor Schwerin.

Dowiedz się więcej
13.09.2023

Pierwszy sezon Suzuki Marine Academy na finiszu

W najbliższy weekend kończy się tegoroczna Suzuki Marine Academy.

Dowiedz się więcej
12.09.2023

Suzuki Boxing Night wraca do ringu po wakacyjnej przerwie

W piątek 15 września o godz. 20.00 w hali sportowej w Kolnie przy ulicy Wincentego Witosa 17 odbędzie się 23 gala boksu Suzuki Boxing Night. Pięściarki i pięściarze reprezentujący Polskę będą walczyć z mistrzami Niemiec. Podczas imprezy odbędą się dwa pojedynki kobiet oraz osiem pojedynków mężczyzn w ramach boksu olimpijskiego. Transmisja z gali Suzuki Boxing Night w TVP Sport od godz. 20.00

Dowiedz się więcej